Contact

Bedrijfsadres

Olvita sp. z o.o. sp.j.
Mysłaków 84 a
58-124 Marcinowice
NIP 8842804447
KRS 0000874384
Rekeningnummer: Santander 82 1090 2369 0000 0001 4734 2613

biuro@olvita.pl

We werken ma-vr: 8: 00-16: 00 uur

Verkooppunt

Mysłaków 84A
open: maandag – vrijdag, 8.00 – 16.00 uur

Afdeling groothandel

Rafał Dziaduch

Directeur Verkoop en Marketing
rafal.dziaduch@olvita.pl

Urszula Wróblewska

+48 74 660 68 12
+48 570 64 12 04
urszula.wroblewska@olvita.pl

Anna Ciosmak

+48 74 660 68 53
+48 74 660 68 43
anna.ciosmak@olvita.pl

Marzena Boczkowska

+48 74 660 68 39
+48 570 65 82 06
marzena.boczkowska@olvita.pl

Martyna Bartoszewicz

+48 74 303 01 95
+48 570 63 82 01
martyna.bartoszewicz@olvita.pl

Monika Pakulska

+48 570 63 82 02
monika.pakulska@olvita.pl

Paulina Kryczek

+48 74 660 63 88
paulina.kryczek@olvita.pl

Online winkel - detailhandel

Urszula Wróblewska

+48 74 850 52 02
sklep@sklep.olvita.pl

Aneta Gołuch

Directeur Productie en Kwaliteit
aneta.goluch@olvita.pl

Product vragens: olvita@olvita.pl
Product klacht: reklamacje@olvita.pl

Magdalena Samek

ksiegowosc@olvita.pl

WIJ NODIGEN U UIT OM CONTACT!


I have read and fully accept privacy policy